Říjen 2009

Nepřítomnost..sobota + neděle

30. října 2009 v 21:38 | Billie |  Messages
Ahojísky,tak jsem na oslavách u PawluShQy..a Lyssy.Mary takže nepřidávám a u toho se koukám na televizi chtěla bych vám oznámit nepřítomnost v neděli a v sobotu jedeme na chalupu!:) tak se tu mějte krásně..Papa!

ColoRky..x)

28. října 2009 v 14:59 | Billie |  Moje tvorba
Teď jsem vytvořila tři colorky do soutěže...sice už pozdě ae snad mi je Charmed-ka.Pavla ještě veme...x) Tu jsou!!
Jaká se vám líbí nejvíce...nebo vubec nelíbí??

Záložka stmívání

28. října 2009 v 14:22 | Billie |  Moje tvorba
nudila jsem se a tak jsem vytvořila jednoduchou..velmi jednoduchou záložku se stmíváním ani se mi moc nelíbí a vám??? :)

Nejlepší fotka měsíce Listopadu?

28. října 2009 v 14:18 | Billie |  Fotky měsíce→Hlasování
Dneska se ten comp..zas tak nEsekáá tak by z toho mohlo něco být:D Mám pro vás už dneska hlasování o nejlepší fotku měsíce listopadu,řekla jsem si že to nemusí být pořád hlasování s charmed..tak jsem dala celebrity..x) na téma: Nejhezčí úsměv!! :)

Fotka číslo jedna..:) SeLena Gomez
Fotka číslo 2 :) EdwarD!!
Fotka číslo 3 :) ASHley !
Fotka číslo 4 x) JusTin BieBer!! :-**

Tak která je nej??
Já osobně favorita máááám:)

Další omluva,je toho moC!!

27. října 2009 v 18:41 | Billie |  Messages
Ahojky!
Vím že spoustu spoustu dní jsem nepřidávala,nemá cenu se omlouvat protože bych se pořád jenom omlouvala!! Budu se snažit přidávat co nejvíce jenže taky nám odešla klávesnice..a odchází nám počítač a bude muset jít do opravny a tak nebudu mít zase vubec moznost..takze tu bude takovy menší HiATuS...nebude prostě oznámený jen v tomhle článku..a budu přidávat podle času prostě se budu snažit a nevím jak to bude s tím obíháním..už jsem to tady jednou psala víte ne?? Snad to chápete až bude počítač zase Ok..budu přídavat!!!! :-* Tenhle blog rozhodně opustit nechci..:-* a moje eSbénka ztratit nehodlám..!!!

Tak nic nepřidám!! Jsem nehorázně rozčilenáá!

16. října 2009 v 21:32 | Billie |  Messages
čusky,nemůžu fakt vubec přidávat ten comp je úplně dementní! Oběhla jsem asi 6 SB a on se klidně vypne! Chci něco přidat zase si chcípne,prostě nevím co mám dělat poraďte..Chtělo by to co nejdříve do opravny ale ted na to nemáme peníze a jsem ráda že můžu aspoň chvíli pokecat na icq s kámoškama! x( Alyssa.Terka vám to klidně potvrdí,vážně nikdo neví jak poradit..co s blogem co s tím compem já si fakt nevím rady!:(

Zamilovala jsem se do....StMívání! =*

16. října 2009 v 20:26 | Billie |  Messages
Tééda,ahojky dlouho jsem se zase neozvala dneska vyjímečně nejedeme na chalupu jedeme až zítra v 10..tak něco málo se budu snažit přidat do zítřka!!:) Jinak úplně jsem se zamilovala do knížky stmívání ..a také do filmu prostě je to úžasný vím že někdo už to viděl dávno a četl taky ale já teprve teď,protože s naším počítačem nemuzeme pouštět videa a tak jsem neměla tu možnost! :) Prostě jsem se do toho úplně zamilovala..a od příštího týdne bych chtěla začít číst nový měsíc!!! Moc se na to těším..no nebudu se vykecávat..jdu přidávat =D

Hodnocení blogu od Mišule

12. října 2009 v 19:52 | Billie |  Informace o blogu
Nechala jsem si zhodnotit blog od Mišule,moc děkuju za tvoje hodnocení a jak už píšu v minulém článku..vím že moc nepřidávám a snad se to zlepší!!

Hodnocení:
Přezdívka: Je to sice normální jméno z charmedek ale dávám ti plný počet bodů protože se mi líbí a jsem na ní zvyklá :) 5/5
První dojem: Na první dojem krásnej blog :) 5/5
Desing: Desing taky pěknej :) 10/10
Menu: Menu máš super nemám co dodat ;)10/10
Články: V poslední době píšeš na blog jen oznámení a nemůžeš bohužel přidávat .. :( To je škoda protože tvůj blog je skvělej :) 9/10

Celkem: 39/40

Děkujuuuu!! =*

Zpátky ze školy,z chalupy,Informace!

12. října 2009 v 16:39 | Billie |  Messages
Awoooj! Tak je to tak jsem zpátky z chalupy i ze školy a konečně trochu odpočinku,teď jsme přijeli s mamkou z nákupu,půjdu si udělat úkoly a naučit se všechny věci do školy na zítřek! Potom přijdu přidat nějaké články a pak si budu číst!:) Mám tu pro vás nějaké informace...

1) Vím že přidávám teď hodně málo a pořád jenom samé informace a sliby..vím to moc se vám za to omlouvám i když asi po 1000000000..že? Budu se snažit jak nejlépe to půjde!
2) Grafika a náš rozpadlý PC - Ano je to tak,když dělám nějaké grafické věci náš počítač se nám vypíná je totálně rozbitý jsem třeba na netu asi tak 20 minut a hledám různé fotky přitom jsem na icq nebo tak..on se rozhodne že si vypne a nic se mi neuloží musí jít do opravny to samé je s obíháním SB když obíhám eSbénka a otevřu si více oken najednou a píšu komentáře k článkům počítač se prostě za nějakou chvíli vypne a nahodím ho až za 20 minut!! Vubec nevím co s tím je a to je ten hlavní důvod proč nepřidávám..chtělo by se vám obíhat přidávat kdyby se každou chvíli váš počítač vypínal??! Myslím že nee..a to je důvod že tu není hodně článků! Počítač musí co nejdříve do opravny,ale nemáme teď na to zase moc peněz..platíme jiné důležité věci samozřejmě že nejsme úplně chudí,ale nejsme bohatá rodina..a ještě když mám dva sourozence..! Proto z toho plyne že mě snad chápete..!! Nemažte si mě jen kvůli tomu že neobíhám až bude počítač v pořádku vynahradím to..Doufám že to moje eSbénka pochopíí!

z toho plyne: Budu přidávat jak jen to půjde,nikdo si mě prosím nemažte že neobíhám často..důvod znáte a budu se snažit jak jen to půjde!!

Zachvíli snad něco přidám pokud se zase nevypne!!
Vaše Billie

Nejlepší fotka měsíce Září

8. října 2009 v 18:31 | Billie |  Fotky měsíce→Vítězné
Mám tu pro vás vyhlašování o nejlepší fotku měsíce Září..trochu opožděně ale přeci! :) Určitě jste vybrali tu správnou... =)

Návštěvnost (28.9. 2009 - 4.10. 2009)

8. října 2009 v 18:28 | Billie |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (28.9. 2009 - 4.10. 2009) je:
Pondeli: 18
Utery: 30
Streda: 21
Ctvrtek: 22
Patek: 20
Sobota: 25
Nedele: 24

Celkem: 160

Kujuu..lepší než ta předtím x)

Návštěvnost (21.9. 2009 - 27.9. 2009)

8. října 2009 v 18:27 | Billie |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.9. 2009 - 27.9. 2009) je:
Pondeli: 21
Utery: 42
Streda: 24
Ctvrtek: 23
Patek: 26
Sobota: 19
Nedele: 25

Celkem: 180

Děkuju =*

Nevím,co to se mnou je! =(

8. října 2009 v 18:25 | Billie |  Messages
Ahojky:),dlouho dlouho..dlouho..jsem se neozvala já vím jsem totální kráva o blog se vůbec nestarám i když slibuju hory doly! Jsem asi omámená láskou,nebo já nevím čím:) i když tenhle kluk mě asi opravdu mohl dost omámit..:) no dost kecání! Moc se omlouvám že jsem nic nepřidala ale omlouvám se vám pořád že? Budu se snažit to spravit..jak nejvíce to půjde o víkendu jsem zase fuč tak tu nic nebude...jo blogísku musíš to se mnou vydržet a vy snad taky! =* MVR!

Byla jsem nemocnáá....:( a jedeme pryč!

2. října 2009 v 15:34 | Billie |  Messages
Ahojísky,tak chtěla bych vám něco říct...důvod mé nepřítomnosti byl takový že jsem byla hodně nachcípaná a taky asi 3 dny doma..nemohla jsem na blog...:( Tak se mocky omlouvám! A taky dneska zase odjíždíme na chalupu tak se vrátím v neděli večer...:( Je mi to mocky líto!!:(