Březen 2009

Emily Osment Photoshoot→0.3

30. března 2009 v 20:12 | Billie
Další shooteQ Emily,tady jí to taky moc sluší! Doufám,že seženu ještě nějaké shootky kde jí to bude tak slušet!

Emily Osment Photoshoot→ 0.2

30. března 2009 v 20:09 | Billie
Mám pro vás nádherné fotky Emily,moc jí to tady sluší nemyslíte?

3.Diplomek

30. března 2009 v 19:46 | Billie
Další nádherný diplomek je zase od Charmed-ky.Pavly děkuju moc se mi líbí!
Jinak dneska s kým chcete shootky?Ocenění 2.tipovačka

30. března 2009 v 19:44 | Billie |  Tipovačky→Výhry
Mám tu ocenění za 2.tipovačku,správně bylo ovocné knedlíky..:-) měla to dobře jen Kýťa! Gratuluju TI!! :) Diplom je narychlo ale snad se ti líbí!


2.Diplomek

30. března 2009 v 17:47 | Billie
Mám další diplomek je od Charmed-ky.Pavly,moc ti děkuju protože je krásneJ!

Návštěvnost (23.3. 2009 - 29.3. 2009)

30. března 2009 v 17:45 | Billie
Navstevnost za minuly tyden (23.3. 2009 - 29.3. 2009) je:
Pondeli: 40
Utery: 55
Streda: 37
Ctvrtek: 31
Patek: 54
Sobota: 55
Nedele: 84

Celkem: 356

Tak nejvíce děkuju za tu Neděli ale jinak návštěvka nic moc!:-(

1x04 Rande s duchem→Fotky

29. března 2009 v 20:32 | Billie
Tento dílek byl taky supaa..přináším vám z něj docela dost fotenek tak snad se vám budou líbit!
Počet fotek: 80

Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting

2.Tipovačka

29. března 2009 v 19:38 | Billie |  Tipovačky
Co jsem měla dneska k obědu?

a) knedlo,vepřo,zelo
b) rajskou omáčku
c) ovocné knedlíky
d) hranolky a řízek

Když si tipneš správně koho na diplomek?

Ashley Tisdale Photoshoot→0.6

29. března 2009 v 16:02 | Billie
Přináším vám photoshoot ..dala jsem ho k Ashley,protože je tam Ashley,Zac i Vanessa,ale přesto jsem ho přiřadila k Ashley! Všem to tam moc slušíí!
Počet fotek: 6

Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image HostingFree Image Hosting

Ocenění 1.bublina

29. března 2009 v 15:53 | Billie |  Bubliny→Výhry
Mám tu ocenko za 1.bublinu,nakonec jsem nevybrala nejlepší ale vybrala jsem všechny! Snad se vám ocenka líbí! Mě docela joo! :-) Gratuluju všem!


1x03 Návrat→Fotky

29. března 2009 v 15:33 | Billie
Přináším vám fotenky z dílu 1x03 Návrat..tento dílek je celkem hezký,ale ne můj oblíbený! xD
Počet fotek:37

Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Pro Charmed-ku.Pavlu→Happy Birthday!!

29. března 2009 v 15:19 | Billie |  For my Love♥
Táák Charmed-ka.Pavla jak asi všichni víme slaví dneska 18.narozeniny! A já jí přeju všechno nejlepší aby se jí v životě dařilo a měla blog co nejdéle a pečlivě se o něj starala! :-) Tady máš odemě takový malý dáreček! Snad se ti bude aspoň trochu líbit a ještě jednou všechnoo nejj!! :-*♥

Dááreček↓

Desing 0.3

27. března 2009 v 19:05 | Billie
Konečně jsem se dostala k tomu jarnímu dessu,trvalo mi dlouho než sem se k tomu konečně dopracovala měla jsem toho hodně do školy a vždy sem se tak jenom stavila na icq jinak nic!
Snad se vám dess líbí! :-)

By: Billie
Název: Selena Gomez
Barvy: žlutá,zelená
Fotky: Selena Gomez
Moje hodnocení: 98%

Náhled:

Free Image Hosting

+ nová ikonka:


1.Bublina

24. března 2009 v 19:34 | Billie |  Bubliny
Mám tu pro vás první bublinu,cenky udělám až zítra,vyberu jen ty nejlepší komentáře co se mi budou líbit!

Hojuláá!:-* MuCK!

24. března 2009 v 19:23 | Billie
Hojuláá zlata! :-) Vím slíbila jsem vám,že dneska budu přidávat ale nějak to nevyšlo dělala jsem spoustu věcí doma a neměla jsem vůbec čas! Dostala jsem se sem až teď a taky jen na chvíli protože budu ještě něco dělat do školy! Snad teď teda budu se snažit něco přidám! Jako dneska to ve škole bylo fakt good protože jsem měla jen 4 hodiny! Potom jsem šupajdila domů..a hrála Simse..potom byli charmedky..a pak jsem se chtěla dostat na net ale on nešel tak jsem něco dělala doma potom jsem se tam na ten net dostala a byla jsem na icq a dělala hodinu do akademie a taky jednu zkoušku! Noo prostě toho bylo fakt moc a já se tu nebudu rozkecávat


100.Článek

23. března 2009 v 21:23 | Billie
Tak a máme tu 100.článek za Březen, je to docela dobrý na to že zas tolik nemám čas a blog se založil na konci února xD! Noo prostě supéér a to jen díky vám že sem chodíte tak přidáváM! MucK!:-*

Návštěvnost (16.3. 2009 - 22.3. 2009)

23. března 2009 v 21:16 | Billie

Navstevnost za minuly tyden (16.3. 2009 - 22.3. 2009) je:
Pondeli: 39
Utery: 30
Streda: 39
Ctvrtek: 51
Patek: 37
Sobota: 54
Nedele: 98

Celkem: 348

Mocík vám děkuju hlavně za tu Neděli to se vám fakt povedlo a udělali jste mi radost! Doufám,že návštěvka se časem zdvihne noo..uvídíme..:-) Škoda že jsme v neděli nedali tu stovku coo?:-)

Čauky zlataa..tak co dnešek a zíítřek?:-)

23. března 2009 v 20:27 | Billie
Čauky zlatíčka,tak co jak jste dopadli dneska ve škole já celkem dobře no dostala jsem za jedna z diktátu ale za 3 z Matiky sem měla 2 chyby noo:-(...ale co dá se..! Na zítřek se docela těším protože mám jen čtyři hodiny což je suprovéé! Až přijdu domů tak budu dělat zkoušky na akademii...a potom se vrhnu asi na blog a nebo na charmedky budu koukat..ale pak se na ten blog určitě dostanu ostatní od nás mají třeba 7 hodin a já mám zejtra jen čtyři protože nám odpadá AJ Konverzace..:-) což je supéér na tu chodí jen moje nej kámojda..od nás a dva kluci takže skoro všichni na něco jinýho od náás!! No a ještě nám odpadá pracák takže proto čtyři hodiny! Tééda upaa se moc těším! Dnešek se teda taky dal docela přežít ale do školy jsem se vůbec netěšila a ani nevím proč protože se to fakt daloo..!! :-) Na Děják jsme měli supl a mohli jsme si dělat co chcem ..takže taky docela dobrý ale Děják mě celkem bavíí noo:-) škoddaaa..:-)!! Teďkon se chystám učitě něco přidat a potom půjdu chrupat! Tak...jde se na tO!

Tééda moc děkuju!! :-*

22. března 2009 v 15:47 | Billie
Teď jsem koukala na stránky toplistu a normálně jsem na 18.místě! :-) To se mi faktys nikdy ještě nestalo víím není to úspěch ale fakt se mi to nestalo jsem hned za Paige z charmeds-forever...a mě to udělalo obrovskou radost,že konečně jsem něčeho aspoň trochu dosáhla nebo spíš díky vám! :-)
Tady jsem vám to vyfotila aby jste si nemysleli že kecáám! Mocinky dííky zlatííčka!! :-* Já si jdu teďko udělat ten projekt a pak jsem snad zas tu! :-)


Moje tvorba-Retouch Holly Marie Combs

22. března 2009 v 15:41 | Billie
Zase jsem něco vytvořila a to je retouch teda nevím jestli se tomu dá říkat retouch,protože jsem ho nikdy nedělala tak ani nwm jak vypadá..no řekněte mi plsky jestli to je retouch a jak se vám to líbí! Kuju moc! :-)