Únor 2009

Moje tvorba-Colorizace

28. února 2009 v 22:16 | Billie
Tak něco dalšího z mojí tvorby! Moc se mi to nepovedlo co vy na to? Tak dneska už se s vámi loučím,dneska tu moc lidiček nebylo ale zase jsem nepřidávala protože jsem se učila mno..! Tak snad zejtraaa paaaa miluju vás moc všechny jste zlatíčka!!


Kaley Cuoco

28. února 2009 v 20:36 | Billie |  Kaley Cuoco
Kaley Cuoco

Kaley Christina Cuoco se narodila 30. listopadu 1985 v Camarillu, v Kalifornii rodičům Garymu a Layne Cuoco. Jejich příjmení má italský původ a znamená něco jako "vařit". Kaley má mladší sestru Brianu.Modelkou se stala již v šesti letech a v sedmi si vystřihla svoji první roli - v televizním filmu QUICKSAND (Pohyblivý písek). Ve Spojených státech ji roku 2002 proslavil seriál 8 JEDNODUCHÝCH PRAVIDEL. V devatenácti se ji do rukou dostala nabídka na zajímavou roli pubertální dcery Amandy guvernérky státu Kalifornie v katastrofickém filmu DESET A PŮL STUPNĚ. Od roku 2005 vystupuje v poslední sérii ČARODĚJEK jako Billie, mladá svěřenkyně sester Halliwellových. Tato role ji vynesla zatím asi největší popularitu.Ve volném čase Kaley ráda hraje tenis (je dokonce členkou týmu amatérské divize Jižní Kalifornie), bowling, nakupuje, baví se s kamarády, tancuje hip-hop, jezdí na koni nebo hraje na bicí. Říká, že stačí 10 minut "mlácení do bubnů" a je z ní jiný člověk… Já Kaley mám hrooozně moc ráááda!!! Hlavně jako Billie ale i jako Kaley...prostě tě zbožnuju Kaley upa moc!!

Hojíí!! :-) Jsem tu!!

28. února 2009 v 20:22 | Billie
Hojíí,tak jsem tady,no celou dobu co jsem tu nebyla jsem se boužel učila mnoo...! Hrůza,protože zejtra jedeme kupovat postele asi novéé..a budeme mít vymalovanej pokojík new barvou tak se už těším! Jinak jak jste se měli?! Celou dobu co jsem tu nebyla jste psali hodně komentíků odcházela jsem a bylo tu 7 komentíků pak jsem přišla teď a bylo tu 23 komentíků,moc děkuju! No dneska je poslední den v únoru že?! To je docela škoda,ale zase docela dobře! No nwm..vůbec se mi nechce do školy závidím těm co mají prázky! Moc vám závidím no nic konec kecíků! Jdu přidávat nee?! Stejně už moc nevím co psát tak já jdu přidávat ju?!

Moje tvorba-Blendík-Pretty charmed sisters

28. února 2009 v 9:41 | Billie
Hojí! Tak co jsem takovou dobu dělala?! No tvořila jsem blendík do akademie! Měli jsme za úkol si vybrat jedno z témat: Charmed,Stmívání..já si vybrala Charmed,no osobně si myslím,že se mi to povedlo! Ale jaký je váš názor?! Tvorba byla v PF! Určitě písněte komentíky,byla bych vám moc vděčná!


Alyssa Jayne Milano

28. února 2009 v 8:48 | Billie |  Alyssa Jayne Milano
Alyssa Jayne Milano

Alysska spatřila poprvé svět 19.12.1972!! Má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby prošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení. Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, než-li herečku. V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série. V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marií Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je ve stálé sledovanosti ( aby ne!!)!! Alyssa Jayne Milano je rozvedená, jejím exmanželem je zpěvák Cinjun Tate. Má ráda hokej, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží v TOP stovce nejvíce sexy žen světa. To je o Alyssce všechno,tuto herečku hrozně zbožńuju,ale nejvíce stejně v charmed jako Phoebe!

Holly Marie Combs

27. února 2009 v 9:13 | Billie |  Holly Marie Combs
Holly Marie Combs

Světlo světa spatřila poprvé 3.prosince 1973 v kalifornském San Diegu.Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm! Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou. Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská.Při natáčení čarodějek se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně. Od roku 2000 žije s Davidem W. Donohem, kteréh si vzala a má s ním dvě děti. To by bylo o Holly vše! Já mám Holly strašně moc ráda a v čarodějkách jako Piper ještě více!!


Shannen Doherty

26. února 2009 v 20:06 | Billie |  Shannen Doherty

Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance,zatím co její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří filmy jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku Jessicy Parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Ryder. Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu Charmed,kde si zahrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To by pro vás bylo asi o Shannen všechno,já jí mám moc ráda jak vy?! Hlavně teď v první sérii jsem si jí moc oblíbila!1.Klikající ikonka blogu

26. února 2009 v 16:45 | Billie
Mám tu pro vás první klikající ikonku tohoto blogu,objednala jsem si jí u Lyssy.Mary takže to není moje tvorba,ale moc děkuju! Je fakt nádherná a náhodou ti ty ikonky moc jdou!


Začínáme!!

26. února 2009 v 16:28 | Billie
HojíQ! Takže jak už někteří víte rozhodla jsem se založit nový blog protože na blogu www.billienka.blog.cz jsem měla trochu bordel ve věcech teda spíš dost! No a proto jsem se rozhodla založit tento blog..myslím,že se mi povedl a byla bych ráda kdyby jste si ho oblíbili jako ten minulý! Nebudu ten minulý rušit ale je jakoby pozastavený! No snad tento blog budete co nejvíce navštěvovat a oblíbíte si ho! Můj nový mailík: charmed-sisters-forever@seznam.cz Takže jestli máte nějaké dotazy,nebo něco pište mi na mail nebo na blog! Jestli to bude něco závažnějšího tak na mail! No to je snad všechno,těším se na vaše komentíky a skvělou návštěvnost! Billie♥

Rozcestník→Série

26. února 2009 v 16:17 | Billie

 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 1. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 2. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 3. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 4. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 5. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 6. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 7. série.
 • Obrázky, informace, seznam dílů a jiné věci které se týkají 8. série.Rozcestník→Seriál

25. února 2009 v 21:29 | Billie

 • Všechno co se dělo v jednotlivých sériích
 • Všechny postavy ze seriálu
Rozcestník→Výhry

25. února 2009 v 20:52 | Billie |  Ceny pro vás

 • Všechna ocenka za postřehovky
 • Všechna ocenka za tipovačky
 • Všechna ocenka za bubliny
 • Všechna ocenka za bleskovky
 • Ocenka za velké soutěže jako VGS,VBS..
 • Pro moje SBéé